Strona główna Administracja Fabuła Dołącz Dla autorów

środa, 5 grudnia 2012

Fabuła

W Last Chance, wampira możesz znaleźć w każdym zakamarku miasteczka. I chociaż przeciętni mieszkańcy nie mają o tym zielonego pojęcia, oni zawsze trzymają rękę na pulsie. Układy z policją (coraz więcej dziwnych zaginięć), układy z władzami. I pilnowanie, by nie wdarła się tam żadna inna nadnaturalna istota – trochę to wciąż krępujące, że tylko nieliczni zdają sobie sprawę z tego, że nie tylko wampiry można spotkać w ciemną noc, nie w koszmarach, ale przed swoim domem. 

1 października 2014 wampiry postanowiły się ujawnić. Wszystko za sprawą wynalezienia Czystej Krwi. Ludzie nadal nie oswoili się z nieśmiertelnymi, dlatego powstają różne organizacje, które działają na niekorzyść krwiopijców. Największa i najpopularniejsza z nich to Bractwo Słońca. W zaskakującym tempie zyskuje nowych członków, co nieco niepokoi wszystkich przedstawicieli świata nadprzyrodzonego, bo chodzą plotki, że wilkołaki również pragną się ujawnić...

Niektórzy krwiopijcy posiadają swoich dziennych ludzi, którzy załatwiają za nich różne interesy w trakcie dnia. Czasem ludzie są zmuszani do takiej pracy na przykład gdy muszą spłacić dług u wampira. Niełatwo zdobyć zaufanie nieśmiertelnych, w dodatku bardzo łatwo ich rozzłościć, co zwykle kończy się zwolnieniem z pracy, bądź skręceniem karku. 

Częsta wymiana krwi człowieka z wampirem doprowadza do stworzenia między nimi specyficznej więzi, dzięki której krwiopijca zna uczucia śmiertelnika i wie, kiedy ten jest w niebezpieczeństwie.

Możesz być kim tylko chcesz - nowo-narodzonym wampirem, samotnym wilkiem, pięknym demonem, dobrym aniołem, podstępnym człowiekiem... Nie musisz prowadzić postaci ze świata nadprzyrodzonego, żeby była ona ciekawa.

Postaw na oryginalność, ale niech wyobraźnia za bardzo Cię nie ponosi. 

Kodeks wampirów:

Nie zabijaj innego wampira.
Nie karm się człowiekiem innego wampira.
Nie okradaj innego wampira.
Nie zauraczaj człowieka innego wampira.
Nie przemieniaj więcej, niż jednej osoby.
Nie przemieniaj dziecka ani osoby chorej psychicznie.
Panuj nad swoim potomkiem - jesteś za niego odpowiedzialny.

Najgorszą z kar za nie przestrzeganie kodeksu jest wyrwanie kłów. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

pisz pisz pisz pisz pisz